Volejte +420 518 321 881 Jednotna Klasifikace logo 24px info-ico1 Všechny kontakty

25. 4. 2014
14:33
Turistické informační centrum Veselska

Turistické informační centrum Veselska vydalo zbrusu novu sérii pohlednic města Veselí!

Od pondělí 21. dubna můžete v Turistickém informačním centru na Panském dvoře získat první ze zcela nové série pohlednic věnované městu Veselí nad Moravou. V rámci série bude vydáno celkem deset druhů pohlednic věnovaných nejen zajímavým místům ve Veselí nad Moravou, ale také folkloru či vinařství, které k našemu městu neodmyslitelně patří.

V sérii naleznete celkem tři druhy pohlednic.

1) Panoramatické pohlednice ukazující město Veselí nad Moravou v celé jeho kráse.

2) Pohlednice věnované pamětihodnostem ve Veselí a jejich proměnám v průběhu času

3) Tématické pohlednice věnované folkloru a vinařství ve Veselí 

 

Jednotlivé pohlednice budou představovány postupně při příležitostech pojících se s jejich tématy. V současnosti můžete získat prvních pět pohlednic - pohlednici s leteckým pohledem na město, pohlednici zobrazující historické jádro města, pohlednici s přístavem Baťova kanálu, pohlednici zobrazující malebnost zámeckého parku a pohlednici věnovanou Panském dvoru.

V průběhu následujících měsíců bude možné získat také další pohlednice ze série. Pohlednice věnovaná DFS Štěpnička bude představena při oslavách 30. výročí založení tohoto souboru 26. dubna 2014. Pohlednice věnovaná vinařství ve Veselí bude představena při slavnostním otevírání zarazických sklepů 24. května 2014. Dvě pohlednice věnované veselským kostelům budou prezentovány při křtu nové knihy o veselských kostelech na podzim 2014 a poslední pohlednice s folklorní tématikou bude představena na Tradičních hodech s právem v říjnu 2014.

Všechny pohlednice budou po jejich představení k dispozici v kanceláři TIC Veselska. 

 

kudyznudy logo-01

inCity-logo-color-basic Facebook-logo-1817834