Volejte +420 518 321 881 Jednotna Klasifikace logo 24px info-ico1 Všechny kontakty

30. 5. 2014
17:00
Turistické centrum Veselska / Panský dvůr

Navštivte u nás na Panském dvoře Výstavu vín Veselska!

Výstavu pořádá pod záštitou města Veselí nad Moravou Veselské kulturní centrum, o.p.s. To ve Veselí nad Moravou každoročně pořádá "Mezinárodní dětský folklorní festival Štěpy". Každým rokem se snažíme festival nějakým způsobem ozvláštnit a představit návštěvníkům něco nového. V letošním roce jsme se rozhodli uspořádat v rámci festivalu výstavu vín, vzhledem k tomu, že víno a folklor k sobě neodmyslitelně patří již od pradávna. Naším cílem je, aby na této výstavě návštěvníci měli možnost poznat a ochutnat vína nejen z Veselí nad Moravou, ale z celé oblasti Veselska.

Výstava vín se bude konat v prostorách Panského dvora neboli Turistického centra Veselska přímo v centru města Veselí nad Moravou, a to 30. května od 17:00 hodin. Rádi bychom zde představili co nejvíce vinařů z oblasti Veselska a jejich vína. 

V rámci výstavy vín bude zpracován katalog všech zúčastněných vín se seznamem vinařů a kontakty, který bude kromě samotné výstavy následně k dispozici také v Turistickém informačním centru Veselska sídlícím právě v objektu Panského dvora. 

kudyznudy logo-01

inCity-logo-color-basic Facebook-logo-1817834